Газовий настінний конденсаційний котел De Dietrich Vivadens MCR 24

грн. 1

Є в наявності

Опис

Компактні настінні конденсаційні котли тільки для опалення (MCR 24) і для опалення та гарячого водопостачання за допомогою вбудованого пластинчастого теплообмінника (MCR… Ml). Для роботи на природному газі або пропані (спеціальний пальник для моделі MCR 34/39 Ml). ККД для режиму 40/30°С до 109%Низькі викиди забруднюючих речовин NOx <70 мг/кВт-ч. Теплообмінник з нержавіючої сталі з подвійною зовнішньою оболонкою з композитних матеріалів.

Пальник з нержавіючої сталі, повного попереднього змішування, модулююча від 25 до 100% потужності, обладнана шумоглушником на подачі повітря. Електронний розпал і контроль наявності полум’я за допомогою іонізації. Панель управління з двома рівнями комфорту: 1 рівень: просте регулювання за допомогою кімнатного термостата 2 рівень: погодозалежне управління одним прямим і одним змішувальним контуром при додаванні дистанційної системи управління, плати інтерфейсу і датчика зовнішньої температури.

Котел повністю укомплектований: монтажна рама з кранами води і газу, розширювальний бак (немає розширювального бака для MCR 34/39 Ml), перемикаючий клапан опалення/ГВП (MCR 24) для підключення ємнісного водонагрівача, пластинчастий теплообмінник для ГВП (MCR..MI), Автоматичний відведення повітря і т. п.

Обсяг поставки: 1 упаковка.

Техническая информация по газовым навесным конденсационным котлам De Dietrich Vivadens MCR 24

Таблица технических данных по газовым навесным конденсационным котлам De Dietrich Vivadens MCR 24

Инструкция по эксплуатации котлов De Dietrich Vivadens MCR 24

Характеристики
Серія

MCR до 35 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку