Що потрібно зробити перед установкою котла?

PHOTO_NANEO_S_EMC_S_24_34Перед установкою котла виникає питання: Як підготуватися і що зробити перед установкою котла? На це питання ми відповімо на прикладі Газового Котла De Dietrich ZENA Plus MSL 24 MI – MSL 24,28,31 MI FF

Котел призначений для нагріву води до температури нижче температури кипіння при атмосферному тиску. Котел повинен приєднуватися до систем центрального опалення та гарячого водопостачання, відповідним його характеристикам і вихідної потужності.
Доручіть виконання робіт з монтажу котла кваліфікованим фахівцям сервісного центру, при цьому переконайтеся:
а) в точній відповідності типу котла виду використовуваного газу. Для детальної інформації-дивіться вказівки на упаковці і на паспортній табличці самого агрегату.
Важливо: Наклейка з даними про котел, находяшаяся в пакеті з документами, повинна бути наклеєна на котел на видному місці. Перед наклеюванням видаліть зашиту плівку з металевих поверхонь.
б) ретельно перевірте, що повітропровід видалення продуктів згоряння забезпечує достатню тягу; що повітропровід видалення продуктів згоряння не засмічений, і що через нього не видаляються продукти згоряння від будь-яких інших пристроїв, за винятком випадків, коли даний повітропровід спеціально розроблений для видалення продуктів згоряння більш ніж від одного пристрою відповідно до діючих норм і правил.
в) у разі якщо повітропровід видалення продуктів згоряння приєднується до існуючої димохідної системі, перевірте, що проведена її ретельне очищення від продуктів згоряння, які, відділяючись від стін під час роботи котла, можуть створити перешкоду потоку відпрацьованих газів.

Для забезпечення правильної роботи агрегату і виконання умов гарантії, дотримуйтесь наступних заходів:
1. Система ГВП:
1.1. У разі, якщо жорсткість води перевищує 20°F (1 ° F= 10 мг карбонату кальцію на літр води), згідно з діючими нормами потрібне проведення поліфосфатної або аналогічної обробки системи.
1.2. Після установки котла і безпосередньо перед його запуском повинна бути проведена ретельна промивка системи ГВП.
1.3. матеріали, використані в контурі гарячого водопостачання, відповідають Директиві 98/83 Європейського Союзу.
2. Система опалення:
2.1. нова система
Перед початком робіт по установці котла, система опалення повинна бути ретельно очищена і промита з використанням спеціальних засобів з метою видалення металевої стружки від нарізки різьблення, зварювальних бризок і залишків розчинника.
Для запобігання пошкодження металевих, пластмасових або гумових компонентів системи, необхідно використовувати нейтральні – не містять кислот і лугів – засоби очищення. Рекомендованими засобами очищення є:
відновники для систем опалення SENTINEL X300, X400 і FERNOX. Строго дотримуйтесь інструкцій виробника при використанні даних коштів.
2.2. Існуюча система
Перед початком робіт по установці котла, система опалення повинна бути ретельно очищена і промита з використанням спеціальних засобів для видалення осаду, відкладень і забруднюючих речовин, як описано в розділі 2.1.
Для запобігання пошкодження металевих, пластикових або гумових компонентів системи, необхідно використовувати нейтральні, що не містять кислот і лугу, засоби очищення такі, як SENTINEL X100 і FERNOX.
Строго дотримуйтесь інструкцій виробника при використанні даних коштів. Пам’ятайте, що присутність сторонніх включень в системі опалення може несприятливо позначитися на роботі котла (наприклад, привести до перегріву або збільшення рівня шуму в теплообміннику).

admin
Коментарів немає
Категорії:
Без категорії
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Всі результати пошуку