Рідкопаливний насос Suntec AS47C

грн. 1

Доступно за замовленням

Опис

Рідкопаливний насос Suntec AS для пальників має вбудований електромагнітний клапан, який виконує функцію запірного клапана для швидкого переривання і відновлення подачі палива, незалежно від швидкості обертання.

Застосування паливного насоса Suntec AS47C: – дизельне паливо, гас-Одно – або двотрубні системи

Принцип роботи насоса Suntec AS:

Зубчаста пара всмоктує паливо з ємності через вбудований фільтр, потім перекачує його до клапана, що регулює тиск палива, і далі до форсуночной лінії. Паливо, що не пройшло через лінію форсунки, зливається через клапанв зворотну лінію при двотрубної системі; при однотрубної системі – повертається на всмоктування. В такому випадку зі зворотної лінії повинна бути знята заглушка байпаса, і зворотна лінія закривається сталевий заглушкою з шайбою.Електромагнітний клапан насоса Suntec AS – “нормально відкритого” типу.

Коли електромагнітний клапан не активований, канал байпаса між стороною тиску клапана і стороною повернення палива відкритий. Тиск не буде рости для того, щоб відкрити клапан, не має значення швидкість обертання зубчастої пари.Коли електромагнітний клапан активований, канал байпаса закритий. Унаслідок високої швидкості зубчастої пари, тиск, потрібний для відкриття клапана, зростає дуже швидко, і спрацьовує функція відмикання.

Припинення подачі палива:

Під час зупинки пальника електромагнітний клапан відкриває байпас, що зливає все паливо в зворотну лінію, і клапан форсунки негайно закривається. Тому так швидко спрацьовує функція замикання.Подача і припинення подачі палива можуть приводитися в дію незалежно від швидкості роботи електродвигуна.

Коли електромагнітний клапан не активований, крутний момент знижений.

Відведення повітря: відведення повітря в двотрубної системі відбувається автоматично, але може бути прискорений відкриттям порту манометра.У однотрубної системі для випуску повітря з системи повинен бути відкритий порт манометра.

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку