Dungs

Showing 1 – 12 of 83 results

Компанія Dungs розробляє і виготовляє інноваційні системні рішення для промислового вироблення тепла для опалення і технологічних процесів, а також газових двигунів.

Dungs-завод-виробник для виробників атмосферних і вентиляторних теплогенераторів, конденсаційних установок, паяльних пальників, газових двигунів і промислових теплових топкових установок.

Dungs-сполучна ланка між газом і безпекою. Володіючи технологією з регулювання, дозування і модуляції горючого газу і повітря для спалювання, компанія пропонує повний діапазон обладнання, починаючи з окремих клапанів і закінчуючи комплексними газовими лініями, а також пристрої безпеки, починаючи від топкових автоматів і закінчуючи системами управління пальником. Завоювали успіх по всьому світі сімейства виробів GasMultiBloc® і система управління пальником MPA гарантують надійність, економічність і зручність управління в випробувала себе багато разів технології. Спільними для всіх виробів характеристиками є рішення, що охоплюють різні системи, а також зразкову якість і безпеку.

Фірма Dungs відповідає за безпечне і чисте спалювання газу. Разом з нашими клієнтами ми розробляємо і виготовляємо інноваційні системні рішення для промисловості з вироблення тепла для опалення і технологічних процесів, а також для когенерації.

інновації для наших замовників та у співпраці з ними
Інновації для фірми DUNGS не є самоціллю. Перш за все вони повинні відповідати вимогам і давати конкретні переваги. Ми є важливим заводом-виробником для виробників атмосферних і вентиляторних теплогенераторів, конденсаційних установок, паяльних пальників, газових двигунів і промислових теплових топкових установок. Наші філії та представництва постачають продукцією замовників по всьому світу.

Всі результати пошуку