Комбіновані пальники Giersch серії MK 3.2

грн. 1

Є в наявності

Опис

Повністю автоматичні моноблочні пальники виробляються відповідно до DIN EN 676 і EN267 і призначені для роботи на дизельному паливі EL (згідно DIN 51603) і природному газі (згідно DVGW G260). Виконуються для двоступеневого, двоступеневого плавного і / або модулюючого регулювання потужності з електроприводною повітряною заслінкою.

Пальники оснащуються 3-х фазними двигунами, високопродуктивними вентиляторами, двома трансформаторами розпалювання, можуть комплектуватися вбудованими паливними насосами або окремими насосними агрегатами.

Пальники МК мають УФ-контроль полум’я, розподільна шафа з блоком управління, пускачем і реле захисту двигуна, перемикач великого і малого навантаження, можливість дистанційного перемикання виду палива. У виконанні ZM комутаційна схема пальника підключена до мікропроцесорному топковому автомату MPA, керуючому і відстежує всі функції пальника, включаючи контроль герметичності клапанів і примусове відключення протягом 24 годин. Можливо eBus-підключення шини даних.

Оптичний контроль приводу повітряної заслінки гарантує точність її позиціонування відповідно до встановлених значень від 0,3 грд. для великої, малої або стартового навантаження. Кожна пальник обладнана 11-полюсним штекерним з’єднанням згідно норм DIN 4791 і перевірена з утворенням полум’я.

Потужність: 900 кВт – 2 мВт.

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MK3 ч.1

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MK3 ч.2

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MK3 ч.3

 

Характеристики
Серія

MK3 до 2705 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку