Комбінований пальник Giersch серія MK2/MK3

грн. 1

Є в наявності

Опис

На великих об’єктах велике значення надається безпеки енергопостачання і витрат на паливо. У якийсь момент може виникнути необхідність в короткі терміни перейти на інший вид палива. Комбіновані пальники Giersch серії MK можуть спалювати рідке паливо або газ. Перехід на той чи інший тип палива здійснюється дистанційно, або вручну безпосередньо на пальнику.

У базовому виконанні паливний насос з’єднаний за допомогою муфти безпосередньо з електродвигуном. Якщо, наприклад, на момент введення в експлуатацію подача палива відсутня, муфта знімається в кілька поворотів вручну.

У виконанні з паливним насосним агрегатом паливний насос запускається тільки в разі потреби від окремого електродвигуна. Запобіжне реле виконує функцію реле мінімального тиску палива. Легкість в обслуговуванні забезпечують штекерні з’єднання з фіксованими полюсами.

Пальники МК призначені для роботи на дизельному паливі в двоступеневому режимі регулювання потужності. На газі регулювання потужності відбувається в двоступеневому плавному або модулюючому режимі в заданому співвідношенні газ-повітря.

Газова арматура попередньо зібрана як єдиний конструктивний вузол на заводі, перевірена на герметичність і спільно з пальником випробувана з утворенням полум’я. Всі електричні з’єднання мають штекерні роз’єми. Це забезпечує безпеку і скорочує час введення в експлуатацію. Газовий фільтр входить в серійну комплектацію GIERSCH. Високоякісні компоненти, точна збірка і непідкупна методика випробувань на кінцевому контролі є гарантом якості марки GIERSCH.

Потужність: 280 кВт – 3 мВт.

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MK2 ч.1

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MK2 ч.2

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MK2 ч.3

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MK3 ч.1

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MK3 ч.2

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MK3 ч.3

Характеристики
Серія

MK2 до 1070 кВт, MK3 до 2705 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку