Каталог пальників Giersch

грн. 1

Є в наявності

Опис

У 1951 році Комерсант Райнхольд Гірш заснував свою справу. З тих пір фірма Giersch пройшла шлях розвитку від підприємства середніх розмірів до одного з провідних у світі виробників рідкопаливних, газових і комбінованих пальників.  Продукція Giersch застосовується як на промислових об’єктах , так і в приватному секторі. Рідкопаливні і газові пальники, призначені для систем водяного і повітряного опалення, для використання в промислових цілях, як наприклад в духових і плавильних печах, установках переробки газоподібних відходів в автомобілебудуванні. Діапазон потужності випускаються установок Giersch досягає 18 МВт.

Ці вироби характеризуються не тільки нескладної установкою, надійністю і безпекою, але і високою адаптивністю: передові технології дозволяють без праці перевести Газові пальники для котлів Giersch з рідкого пального на газове опалення.

Компанія Giersch відома своїм стабільним прагненням до досконалості-щорічно на ринку з’являються нові газові пальники Giersch, що відповідають всім сучасним вимогам. З цієї причини провідні виробники теплотехніки охоче встановлюють в свої котли Газові пальники Giersch.

Виробник ретельно перевіряє своє обладнання на якість, що відповідає європейським стандартам. Для цього розроблені цілі тест-системи: всі газові пальники Giersch обов’язково проходять таку перевірку. Крім того, перевірені вироби спочатку встановлюються на малі потужності. Завдяки цьому кроку промислові газові пальники Giersch, що володіють високопотужними характеристиками, з першого разу легко запустити і відрегулювати під конкретні потреби споживача.

Дивитись каталог пальників GIERSCH

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку