3, 4 И 5-ХОДОВІ ШАРОВІ КРАНИ СЕРІЇ 61P/62P

грн. 0

Доступно за замовленням

Опис

Кульові крани серії 61p / 62p являють собою широкий спектр багатопортових 3-, 4 – і 5 – ходових кульових кранів, які забезпечують високу продуктивність в поєднанні з універсальністю використання для різних конфігурацій трубопроводу. Представлена серія володіє широким вибором кутів установки в залежності від існуючого або планованого напрямку робочого потоку. Багатопортові кульові крани відмінно зарекомендували себе в технологічних схемах, де необхідно змінювати напрямок потоків, а замковий пристрій “Хабонім” пружинного принципу дії не допустить несанкціонованого повороту рукоятки.

3 -, 4-і 5-ходові кульові клапани Сері 61Р / 62Р ” Хабонім»

Для автоматизації теплоенергетичних систем задіюються триходові кульові крани, а також пристрої з 4 і 5 ходами, вироблені компанією «Хабонім». Ці механізми відносяться до групи кульової арматури, всередині якої розташовується сферичне тіло, яке здійснює функцію коригування потоку робочого середовища. Даний вид запірно-регулюючої арматури використовується для установки в трубопровідні магістралі, що переміщують газ, воду, нафту, а також інші рідкі і газоподібні середовища можна придбай в компанії «Артезія». Звертайтеся до наших менеджерів, щоб замовити 3-х ходовий кран за доступною ціною.

ОСОБЛИВОСТІ КУЛЬОВИХ КЛАПАНІВ 61Р / 62Р

Усередині пристрою є куля з отвором, при управлінні яким відбувається контроль напрямку потоку рухається середовища. Клапани “Хабонім” дозволяють мінімізувати гідравлічні втрати, що робить їх затребуваним при організації роботи магістральних газо – і водопроводів.

Серія кранів 61р / 62р включає трьох-, чотирьох – і п’ятиходові пристрої T і L виконання.

3-х ходові крани з боковим або нижнім входом.
4-х ходові клапани, вхід в яких розташовується також збоку або знизу.
Крани з 5 ходами.
Допускаються варіації виконань даних виробів, що комбінують указние типи: LL, TT, X, I. настільки широкий вибір конфігурації крана дозволяє використовувати його в якості трубопровідної арматури в магістралях з різною будовою.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КУЛЬОВИХ КЛАПАНІВ 61Р / 62Р

  • Використання обладнання може відбуватися при контакті з водою, парами, розчинниками і хімічними речовинами.
  • Це визначає сферу застосування запірної арматури-нафтова і газова промисловість, установки з очищення робочих середовищ, водопроводи.
  • Для виготовлення такого пристрою задіюються тільки аустенітні матеріали, що не допускають появи корозійних утворень на поверхні і внутрішніх частинах регулюючої арматури.
  • Можливо виробництво в різних діаметрах в діапазоні Ду20-Ду100 (що еквівалентно 3/4-4 дюймам).
  • Кульові крани серії 61р / 62р можуть регулюватися вручну або комплектуватися 4-поршневим пневматичним приводом.
  • Компанія “Хабонім” виробляє пневмоприводи двох типів – з поворотною пружиною і подвійної дії. Ви можете придбати кульові крани 61Р / 62р, а також інше Теплотехнічне обладнання в компанії «Артезія» за доступною ціною.
Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку