Про компанію

Империя - сотрудничествоКолектив співробітників ТОВ «Імперія ЛТД» – представництво заводів SAACKE (Німеччина), GIERSCH (Німеччина), De Dietrich (Франція), а також компанії Dungs, Ashcroft, Lamtec – висловлює Вам повагу та пропонує всебічне сприяння Вашій роботі.

Досвід фахівців представництва, які безперервно взаємодіють з інженерами заводів-виробників та українськими експертами-енергетиками, дозволяє нам надавати технічну підтримку практично будь-яких проектів з модернізації, реконструкції та нового будівництва об’єктів теплоенергетики з ефективним застосуванням не лише традиційних енергоносіїв, а й перспективних та доступних на внутрішньому ринку, місцевих альтернативних палив.

Заводи SAACKE та GIERSCH виробляють автоматичні пальники для опалення, підігріву повітря та промислового застосування, завод De Dietrich – котельне обладнання великої потужності, а також компоненти індивідуальних опалювальних та водогрійних систем у значному асортименті. Підприємство ELEKTRO-KALORI забезпечує оптові поставки запасних частин від заводів SIEMENS, SATRONIC, DUNGS, DANFOSS та інших виробників для систем опалення (в т.ч. ІТП та ЦТП), вентиляції та кондиціювання за вигідними для кінцевого споживача цінами.

Статус ексклюзивного представництва, наявність у Києві великого складу обладнання, а також регулярні стажування технічного персоналу пусконалагоджувальних, експлуатуючих та сервісних підприємств безпосередньо на заводах-виробниках дозволяють нам гарантувати високу надійність та економічну ефективність роботи енергетичного обладнання.

Ми маємо успішний досвід заміни застарілих штатних пальників котлів ПТВМ та КВГМ на пальники SAACKE у комунальних та промислових котельнях.

Якщо Ваші та наші інтереси у прогресивному та економічно обґрунтованому розвитку вітчизняної енергетики збігаються, ми пропонуємо Вам довгострокову співпрацю та партнерство.

 

З повагою,
ТОВ «Імперія ЛТД»

Всі результати пошуку